POPIERAM DOLNY ŚLĄSK

Szukasz ciekawego miejsca na urlop?

DOLNY ŚLĄSK JEST JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH OBSZARÓW W CAŁEJ POLSCE, Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ WARTO ODWIEDZIĆ GO CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU.

 

ODWIEDŹ DOLNY ŚLĄSK

DOSKONAŁE MIEJSCE ZARÓWNO DLA SINGLI, PAR, GRUP ZNAJOMYCH, JAK I RODZIN Z DZIEĆMI. NAWET SENIORZY ZNAJDĄ COŚ DLA SIEBIE. RÓŻNORODNOŚĆ ATRAKCJI STANOWI TU OGROMNĄ ZALETĘ. JEDNYM  Z NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANYCH MIAST JEST WROCŁAW – STOLICA DOLNEGO ŚLĄSKA. WARTO JEDNAK POZNAĆ WSZYSTKIE ATRAKCJE TURYSTYCZNE TEGO NIEZWYKŁEGO REGIONU.

każde miejsce, które odwiedzasz staje się w jakiś sposób częścią ciebie.

-Anita Densai

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW DOLNEGO ŚLĄSKA DO DZIELENIA SIĘ Z NAMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI NASZEGO PIĘKNEGO REGIONU. STRONA BĘDZIE PEŁNIŁA KOMPENDIUM WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU Z PERSPEKTYWY MIESZKAŃCÓW.

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA, ŚLEDZENIA I UDOSTĘPNIANIA NASZYCH WPISÓW!

ZWIEDZAJ ŚWIAT. TO LEPSZE NIŻ NAJPIĘKNIEJSZY SEN.

– Ray Bradburry

KONTAKT

POPIERAM DOLNY ŚLĄSK
DOLNY ŚLĄSK plus

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Fundacja Popieram Dolny Śląsk, 53-030 Wrocław, ul. Przyjaźni 4G lok. 12, tel. +48 602 466 800
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do prawnie usprawiedliwionych celów, realizowanych przez administratora danych. Ich przekazanie upoważnionym podmiotom może nastąpić na podstawie i w granicach prawa.
Informujemy, że posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych.
Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.